Deniz Taşımacılığı

Deniz taşımacılığı  ithalat ve ihracat ile deniz taşımacılığında profesyonel, güvenilir ve ekonomik hizmet standartlarını gözeterek; Geniş uluslararası ağ imkanlarımız ile ihtiyacınız olan taşımacılık hizmetini doğru zamanda sağlıyoruz.

Danış Kargo haftalık düzenli seferlerle gerçekleştirilen konteyner taşımacılığı hizmetini ihtiyaçlarınıza göre FCL ve LCL (parsiyel) olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleştiriyor ve profesyonel ekibimizin yönlendirmesi ile size en uygun transfer yöntemini uyguluyoruz.

Yenilikçi sistemlerimiz ve gelişmiş network imkanlarımız ile lojistik sektörüne ekonomik olarak hizmet verirken, müşteriye özel raporlar hazırlarken kalite standartlarımızın açıklanması konusunda da hassasiyet gösteriyoruz.

Danış Kargo, dünya ticaretinin büyük bir bölümünün gerçekleştiği denizyolu taşımacılığında geniş acente ağı ile komple (FCL) veya parsiyel (LCL) yüklerinizi elleçleyebilir; Standart, open top, refeer, flatrack, high cube ve tank konteyner gibi etkin taşıma sistemleri ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde; en ekonomik, hızlı ve kolay şekilde.

Dünyanın Tüm Limanlarına Ulaşıyoruz.

Danış Cargo WIN (World Independent Network) global iş ağı sayesinde limandan limana ve kapıdan kapıya akıllı lojistik çözümler üretmektedir.

Danış Kargo, her biri kendi alanında uzman deneyimli kadrosu ile FCL ve LCL kargo hizmetleri, özel konteyner yükleme, ağır yük taşımacılığı ve gabari dışı kargo hizmetlerini en avantajlı şekilde sunmaktadır.

Deniz taşımacılığı; Gemi ve vapur gibi farklı deniz araçları ile gerçekleştirilen ve özellikle uluslararası ticarette büyük önem taşıyan bir taşıma şeklidir. Ülkemizin üç tarafının denizlerle çevrili olduğu düşünüldüğünde bu taşıma türünün önemi artmakta ve küresel ticaret yapan şirketler arasındaki rekabet ortamı artmaktadır. Aslında, nakliye fiyatları buna göre değişir.

Profesyonel Deniz Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80’inin deniz yoluyla gerçekleştiği günümüz dünyasında armatörlerle yaptığımız anlaşmalar, geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize akılcı kıtalararası lojistik çözümler sunuyoruz. .

Türkiye’nin Gemlik, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Personelimiz size gümrüklemeden teslimata kadar tüm operasyonel bilgileri doğru ve zamanında sağlar. Dünya genelinde ekonomik sistem açısından önem arz eden yüze yakın büyük liman ve bu büyük limanlar arasında çok kritik noktalarda yer alan limanlar bulunmaktadır. Globelink Ünimar, global transfer ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, bu limanlar arasındaki kırk ana limana LCL (parsiyel) konteyner sistemi ile direkt hizmet veriyor, ihracat için zaman kaybetmeden konteyner hizmetinizi önemli noktalara taşıyoruz. Türkiye’de 43 limana direkt LCL (parsiyel) konteyner ithalat taşıma hizmeti vererek ithalatını en ucuza ve en doğru zamanda yapmaktayız. Danış Kargo denizcilik alanındaki başarılı çalışmalarımızı FCL transferlerinde etkin bir şekilde gösteriyoruz.

Danış Cargo, bölgenin en büyük lojistik sağlayıcılarından biridir. İş ortaklarımızı okyanus, hava, kara, demiryolu, sözleşmeli lojistik ve tedarik zinciri yönetimi ile küresel ticaretlerinde destekliyoruz.

Danış Kargo, mal akışının taşıyıcılar arasında verimli bir bağlantı oluşturduğu dünyadaki en önemli kombinasyonlardan biridir. Katma değerli hizmetlerimiz, nakliyenin sorunsuz bir şekilde akmasını sağlar ve tedarik zincirleri yalın ve başarı için optimize edilmiş halde kalır. Firmamız Otomotiv, Teknoloji, Sağlık, Tekstil, Hızlı Tüketim Malları, Fuar Lojistiği, Proje Taşımacılığı, Özel Etkinlik Lojistiği alanlarında ilk sırada yer almaktadır. En karmaşık lojistik süreçlerde bile yenilikçi ve maliyet odaklı çözümler üretme yeteneğimizle gurur duyuyoruz. Tecrübeli kadromuz ile en değerli yüklerinizin güvenilir, şeffaf ve özenli taşınması için bize güvenebilirsiniz.

Deniz Taşımacılığında Hızlı Ve Verimli Hizmet

Danış Kargo, armatörler ile multimodal taşıma, 3. ülke ve transit taşıma ve kontrat hizmetlerini, dünyanın her yerine haftada bir defadan fazla çıkma imkanı ile koltuk garantili olarak sunmaktadır. Danış Kargo, sevkiyatlarda her zaman hızlı ve verimli lojistik destek sağlar.