Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı Danış Cargo, Dünyanın tüm noktalarına uzanan hava yolu taşımacılığı hizmeti, geniş acente ağı ve deneyimli uzman kadrosu ile tüm lojistik süreçlerinizde hizmet vermektedir.

Ortaklarımızın bireysel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış havayolu lojistik hizmetleri sunuyoruz. Her türlü kargo için komple yükleme, boşaltma, paketleme ve istifleme hizmetleri veriyoruz. Hava taşımacılığında hizmetlerimiz;

 • Ülke dinamiklerine özgü profesyonel, çevreci ve yeni nesil ulaşım çözümleri,
 • Hava kargonuzun dünya çapında kapıdan kapıya teslimi,
 • Yükünüzün sigorta, gümrükleme, paletleme, depolama, dağıtım, ilk ve son nakliyesi
 • Dünyanın her yerinde yapılan özel sözleşmelerimizle avantajlı fiyatlarla çalışma imkanı,
 • Alternatif güzergâhların oluşturulması ve güvenilir bir hizmet sunulması,
 • Uzman kadromuz tarafından hazırlanan Form DG ve paketleme DG,
 • Serbest veya gümrük bölgelerinde depolama ve elleçleme işlemlerinin yapılması,
 • Tüm aşamalarda eksiksiz, şeffaf ve güvenilir bilgi akışını sağlamak,
 • Uzman çalışanlarımızla risk analizi yaparak ithalat, ihracat ve transit taşımalarda olası sorunların önüne geçmek,
 • Tehlikeli madde, bozulabilir yük ve canlı hayvan taşımacılığında firmanıza özel çözümler,
 • Eksiksiz ve güvenilir konsolide kargo taşımacılığı hizmetleri ve AOG sağlamak,

Hava taşımacılığında sektör odaklı çözümlerimiz;

Danış Kargo, ortaklarımızın en güvenilir iş ortağıdır. Amacımız, iş ortaklarımızla uzun vadeli ve etik iş ortaklıkları geliştirmektir. Alanında deneyimli personelimiz aşağıda belirtilen sektörler için en pratik, uygun ve güvenilir çözümü bulmaktadır.

Hava Taşımacılığının Önemi

Günümüzde üretimde de aynı oranda artış olduğu görülmektedir. Bu nedenle üretici ve tüketicinin ihtiyaç duyduğu ürünlerin tedariğinde ve acil ihtiyaçların karşılanmasında Hava Kargo lojistiği ön plana çıkmaktadır.

Danış Kargo, sektörde önemli bir yere sahip olan hava taşımacılığı müşterilerine hızlı, ucuz ve kaliteli alternatif çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

Kapıdan Kapıya Hava Kargo

Hava Kargo taşımacılığında kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına ve havaalanından kapıya seçenekleriyle ithalat ve ihracat gönderileri için kapsamlı bir hizmet verilmektedir.

Danış Kargo, her türlü teknolojik gelişmeye uyum sağlayabilen teknolojik yapısı ile tüm Hava Kargo operasyon faaliyetlerini elektronik ortamda gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası ve uluslararası transfer ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz birçok ulaşım yönteminden biri de hava taşımacılığıdır.

Havayolu taşımacılığı, günümüzde gelişen teknolojik imkanlar sayesinde transfer yöntemleri arasında en hızlı ve pratik alternatiflerden biridir. Yüksek hacimli hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde uluslararası ticaret ağında yerinizi alırken yüklerinizi Danış Kargo güvencesiyle taşıyabilirsiniz.

Lojistik hava taşımacılığı nedir sorusu düşünüldüğünde bu özel transfer hizmetinin lojistik hizmetlerin hava ulaşım araçları ile gerçekleştirilmesi anlamına geldiği söylenebilir. Danış Kargo’nun yüksek standartlarda kalite, hız ve güvenilirlik ile sunduğu lojistik hava taşımacılığı, ürünlerin aynı gün içerisinde dünyanın birçok noktasına ulaştırılması anlamına gelmektedir.

5 kıtada 72 ülkede 280 ofisi ve yaklaşık 6.500 çalışanı bulunan uluslararası ağ organizasyonu WIN’in (World Independent Network) kurucu üyesi olan şirketimiz Danış Cargo, IATA’ya (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği – Uluslararası Havayolu Şirketi) aittir. Transport Association) ve FIATA (International Federation of Freight Forwarders Associations) dünyadaki başlıca havayolları ile belgelerle çalışmaktadır.

Dünyanın Her Köşesine Uçuyoruz…

Danış Kargo olarak tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağımız, kalifiye personelimiz ve sağlam altyapımız ile konsolide taşımacılık, ekspres, kapıdan kapıya, refakatçi taşımacılık, komple taşımacılık ve multimodal taşımacılık gibi hızlı ve kapsamlı uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Müşterilerimizin stratejik iş ortağı olma felsefesi ile hareket ederek, sağlam ağ aktif ticari ağımız ile armatörler ile kusursuz charter uçak kiralama, üçüncü ülkede transit taşıma, bozulabilir ve tehlikeli madde taşımacılığı ve yer garantili sözleşme hizmetleri sunuyoruz.